Я
думала, що вище вже не можна забратися, коли дивилася на засніжені піки
висотою більше 11000 футів на тлі блакитно-блакитного неба. Яскраво-червоний
потяг з зубчастими колесами повільно просувається серед ароматних
соснових лісів і сільськогосподарських угідь до величного гірського
хребта - дуже чудово, щоб бути реальністю.
Я їхала за Європейською залізниці Юнгфрау, побудованої в 1912 році під керівництвом швейцарського підприємця Гайер-Зеллер. Його мрія змогла втілитися через 16 років, забравши з собою багатьох загиблих під час будівництва. У той час як Швейцарія святкує своє 720-річчя в цьому році, залізниця Юнгфрау відзначає своє 100-річчя.
Хрестоцвіті овочі відомі в якості потужних захисників від раку. Однак при поєднанні таких овочів з продуктами і спеціями, багатими ферментом мірозіназой, їх антираковий потенціал може зрости ще більше. Результати нового дослідження були опубліковані в British Journal of Nutrition.
Щепетильный маникюр отнюдь не лишь только
мастерит руки привлекательными. Ухоженные ногти реже ломаются, слоятся,
они менее подвержены грибковой инфекции. Но действовать свежий маникюр
каждые неделю-две требует внушительного вложения времени а также денег.
При условии если же вы решили облегчить себе жизнь вместе с помощью
накладных ногтей, все равно, сделаете вы их в салоне или своими силами
дома, имеет смысл предпринять шаги ради того, затем чтобы как будто
дозволено дольше продлить им жизнь.
Ультравысокие каблуки, но без
сомнения, делают женщину женственной а также сексуальной. Правда, О
комфорте в таком случае нам приходится лишь только воображать. Но
комфорт, особенно в плане обуви, в наше время похоже в моде. Звезды
подиума а также кино, а также те все чаще щеголяют в комфортной, низкой
обуви. Но момент этак, значит а также нам дозволено позволить себе
спуститься «с небес на землю», но важное – а также в простой, комфортной
обуви испытывать себя на все 100! Существует немного удобных вариантов
альтернативы высоким
каблукам.
1. Початок життя дитини має бути радісним і світлим подією для матері і батька, яким слід пам'ятати: бажана дитина має багато переваг перед небажаною, особливо в розвитку його емоційної сфери. Тому перший місяць молодят добре б зробити дійсно "медовим" - щасливим, захищеним від втручання ззовні і стресових ситуацій.
Напевно, слід відродити ВЕСІЛЬНА ПОДОРОЖ - розумний старий звичай, даремно забутий нами. Воно куди потрібніші і корисніше молодим, ніж дороге, пишне, найчастіше хмільне застілля.
2. ТВЕРЕЗІ Зачаття має бути законом життя. Порушення його - дикість і безкультур'я, воно веде до страшних наслідків, особливо частим, якщо п'яна мати (до 75% дітей народжується неповноцінними). Це люди довідалися давно: у Франції вже в середні століття дефективних дітей називали "карнавальний дитина", а в аристократичних колах - "дитя легкої вечері" (вечеря з вином); в англійських робітників - "недільне дитя" (зарплату видавали в суботу). Слов'яни вже в стародавні часи забороняли нареченим пити вино. Багато народів давно дотримуються цієї мудрої традиції. У Кабардино-Балкарії, наприклад, і зараз під час весілля наречений і наречена нічого не їдять і не п'ють. Алкоголь протипоказаний матері під весь час вагітності та годування груддю.
3. НЕ ПАЛИТИ - другий закон для майбутньої матері. Куріння не тільки згубно відіб'ється на розвитку плоду (різко зростає ризик народити неповноцінну дитину), а й майже гарантує народження потенційного курця: нікотин, як і інший наркотик, здатний затримуватися в організмі майбутньої дитини і викликати потребу в додаткових дозах цієї отрути. Нікотин може викликати судоми у плода і навіть передчасні пологи. Навіть присутність у приміщенні, де курять (пасивне куріння), шкідливо для матері і немовляти. Палить батькові треба це добре пам'ятати.
4. Необхідний повний ВІДМОВА ВІД ЛІКІВ на весь період очікування малюка і годування його грудьми. Слабкий і ніжний паросток життя - зародок - особливо чутливий до лікарських впливів. "Просте" снодійне - талідомід - призвело до трагедії в Європі: кілька тисяч дітей народилися і живуть без пальців, без рук або з знівеченими руками і ногами і навіть без рук і ніг, а їхні батьки вже чверть століття стратять себе за легковажність (див. журнал "Англія", No. 4, 1988, с. 64-70). Куіноформ (від шлунково-кишкових хвороб) в Японії викликав "епідемію" смона (параліч ніг, втрата зору). Постраждало більше 20 тисяч чоловік.
Протипоказані діуретики (сечогінні засоби); антибіотики не тільки гублять мікрофлору в організмі, а й часто, як і переливання крові, надають імунодепресивну дію на організм жінки і ведуть до передчасних пологів (росте число матерів, які лягають "на збереження" недоношених дітей). Навіть самі лікарі застерігають: треба бути обережним з прийомом пеніциліну, тетрацикліну, ПАСК, аспірину, амідопірину, хініну, сульфаніламідів і з опроміненням рентгенівськими променями. А побічної дії ліків скількох ми ще не знаємо, про скількох не підозрюємо?
Зима в средней полосе - прекрасное а также удивительное
время. Но, предыдущие годы около нас в ответ «глобальному потеплению»
зимы стали холоднее а также суровее. Это заставляет нас пересматривать
далеко не лишь собственный гардероб (как будто сказала одна моя
знакомая: нынче зимней одежды должно быть множество а также
разнообразной - на теплую, среднюю а также холодную зиму), а а также
способы сохранения здоровья.
Как общеизвестно, зимой
все мы чаще хвораем простудными заболеваниями.
Именно
в это время года из-за достаточно короткого светового дня нас могут
навещать пессимистичные настроения, в медицине это называется «зимней
депрессией».
Ныне я хочу обратить Ваше
заинтересованность на удивительное зелень, которое вероятно помочь нам
справляться далеко не только лишь вместе с этими проблемами -
базилик.