Прогноз погоди





Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

 

» Для мамы


Годування малюка груддю - незабутній процес. Як же приємно дивитися на їла дитини, дивитися в його очі, слухати щебет і тихе посопування під впливом прийшов сну. Кожну маму в пологовому будинку ретельно інформують про грудне вигодовування, про корисність грудного молока. Також там вчать тому, як правильно повинен дитина брати груди. Але як показує практика, не завжди все виходить з перших хвилин. Іноді через особливості будови маминих грудей малюк ніяк не може взяти її в ротик. Існують різні пози для годування грудьми, які не тільки допомагають правильно прикласти дитину до грудей, але і подарують комфорт, як малюкові, так і мамі.


Категория: Для мамы | Просмотров: 1190 | Добавил: bebezp | Дата: 21.04.2012 | Комментарии (0)


Вагітність
- особлива, ні з чим не порівнянне стан жіночого організму, який змінюється, готуючись стати колискою життя. Щоб всі ці зміни і зміни проходили без патологій, дійсно дозволили виносити повноцінного і здорового дитини, слід знати декілька нескладних правил і порад.

Категория: Для мамы | Просмотров: 802 | Добавил: bebezp | Дата: 29.03.2012 | Комментарии (0)



Багато дітей, в принципі спокійно сплять у своєму ліжечку, і маму не турбують. Година, два, або три. Але потім, зголоднівши, починають крутитися, сопіти і плакати, у зв'язку з чим мамі доводиться підхоплюватися з ліжка, брати дитину на руки і мужньо сидіти в кріслі, намагаючись не заснути, поки дитина не насититься ...
З часом, такі діти рідше прокидаються, і мами цього невимовно раді, адже можна спокійно поспати! А потім, за відсутності нічних годувань, молока стає менше, і в підсумку дитини дуже рано відлучають від грудей (хоча звичайно для багатьох відлучення в рік це навіть пізно.

Категория: Для мамы | Просмотров: 904 | Добавил: foryou | Дата: 15.11.2011 | Комментарии (0)

1. Початок життя дитини має бути радісним і світлим подією для матері і батька, яким слід пам'ятати: бажана дитина має багато переваг перед небажаною, особливо в розвитку його емоційної сфери. Тому перший місяць молодят добре б зробити дійсно "медовим" - щасливим, захищеним від втручання ззовні і стресових ситуацій.

Напевно, слід відродити ВЕСІЛЬНА ПОДОРОЖ - розумний старий звичай, даремно забутий нами. Воно куди потрібніші і корисніше молодим, ніж дороге, пишне, найчастіше хмільне застілля.

2. ТВЕРЕЗІ Зачаття має бути законом життя. Порушення його - дикість і безкультур'я, воно веде до страшних наслідків, особливо частим, якщо п'яна мати (до 75% дітей народжується неповноцінними). Це люди довідалися давно: у Франції вже в середні століття дефективних дітей називали "карнавальний дитина", а в аристократичних колах - "дитя легкої вечері" (вечеря з вином); в англійських робітників - "недільне дитя" (зарплату видавали в суботу). Слов'яни вже в стародавні часи забороняли нареченим пити вино. Багато народів давно дотримуються цієї мудрої традиції. У Кабардино-Балкарії, наприклад, і зараз під час весілля наречений і наречена нічого не їдять і не п'ють. Алкоголь протипоказаний матері під весь час вагітності та годування груддю.

3. НЕ ПАЛИТИ - другий закон для майбутньої матері. Куріння не тільки згубно відіб'ється на розвитку плоду (різко зростає ризик народити неповноцінну дитину), а й майже гарантує народження потенційного курця: нікотин, як і інший наркотик, здатний затримуватися в організмі майбутньої дитини і викликати потребу в додаткових дозах цієї отрути. Нікотин може викликати судоми у плода і навіть передчасні пологи. Навіть присутність у приміщенні, де курять (пасивне куріння), шкідливо для матері і немовляти. Палить батькові треба це добре пам'ятати.

4. Необхідний повний ВІДМОВА ВІД ЛІКІВ на весь період очікування малюка і годування його грудьми. Слабкий і ніжний паросток життя - зародок - особливо чутливий до лікарських впливів. "Просте" снодійне - талідомід - призвело до трагедії в Європі: кілька тисяч дітей народилися і живуть без пальців, без рук або з знівеченими руками і ногами і навіть без рук і ніг, а їхні батьки вже чверть століття стратять себе за легковажність (див. журнал "Англія", No. 4, 1988, с. 64-70). Куіноформ (від шлунково-кишкових хвороб) в Японії викликав "епідемію" смона (параліч ніг, втрата зору). Постраждало більше 20 тисяч чоловік.

Протипоказані діуретики (сечогінні засоби); антибіотики не тільки гублять мікрофлору в організмі, а й часто, як і переливання крові, надають імунодепресивну дію на організм жінки і ведуть до передчасних пологів (росте число матерів, які лягають "на збереження" недоношених дітей). Навіть самі лікарі застерігають: треба бути обережним з прийомом пеніциліну, тетрацикліну, ПАСК, аспірину, амідопірину, хініну, сульфаніламідів і з опроміненням рентгенівськими променями. А побічної дії ліків скількох ми ще не знаємо, про скількох не підозрюємо?



Категория: Для мамы | Просмотров: 1104 | Добавил: bebezp | Дата: 23.10.2011 | Комментарии (0)



Понедельник
29.04.2024
18:45
Календарь новостей
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Разделы новостей
Красота женщины [7]
Мода [4]
Здоровье [12]
Диета [5]
Женщина и мужчина [8]
Для мамы [4]
Мой малыш [2]
Звезды и знаменитости [6]
Интересное в мире [2]
Путешествия [6]
Растения [6]
Приятного аппетита [9]
Музыка [1]
Видео [5]
Рисунки и фотообои [2]
Софт [1]
Игры [1]
Книги [1]
Разное [17]
Полезные советы [4]
Форма входа
Приветствую Вас Гость!
Логин:
Пароль:
Рекомендуем


Рекомендуем



Copyright MyCorp © 2024