Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 

» 2011 » Октябрь » 25 » Придане малюка
Придане малюка
19:08

Одяг та білизна  для дітини

Кількість дитячого одягу для приданого малюка, матеріали, з яких вона зроблена, як і фірму-виробника, залишимо на розсуд мам - все це досить індивідуально. Але кілька правил, можливо, стануть в нагоді всім. Весь одяг повинна легко вдягатися, розстібатися-застібатися, не мати намистин, гудзичків або стразиків, які можна відірвати і проковтнути.

Маєчку і трусики малюка слід міняти щодня, а в жарку погоду, якщо дитина потіє, їх можна змінювати і два рази в день. Незалежно від пори року білизну потрібно щодня змінювати, навіть якщо воно на вигляд чисте (за добу гігроскопічна тканина вбирає чимало поту і секрету сальних залоз; в результаті тканина все гірше пропускає повітря і починає перешкоджати шкірному диханню).

    Верхній одяг можна надягати на голе тіло.
    Одяг повинен відповідати сезону, щоб дитині не було ні холодно, ні жарко.
    Одяг для прогулянки: краще вовняна - светр, штанці, гамаші; курточки з капюшоном - осіння і зимова; зимова курточка - на хутрі; досить практичні комбінезони.
    Шапка. Шапочки в залежності від погоди можуть знадобитися вовняна і хутряна. Краще купувати наскільки теплі, настільки щільні шапки. Вони повинні щільно закривати вуха, мати зручні зав'язки, краще навіть липучки. І, головне, не повинні мати звичку сповзати на одне вухо або відкопилюватися.
    Рукавиці або рукавички - в'язані шерстяні. Досить зручні непромокальні, з подовженим розтрубом.
    Шарф. Найзручніший варіант - пелеринка. Але вона поступово розтягується і тоді вже не закриває шию. Тож слідкуйте за цим.
    Комбінезони та куртки. У комбінезонів і курток зручна відстібається підкладка, щоб можна було регулювати «теплоту» по погоді. Рукава повинні закінчуватися манжетами на гумках, щоб не задував вітер.
    Штанці. Вони повинні прикривати спинку, лямки краще на гумках. Добре, якщо внизу є штрипки, які надягають на взуття, щоб штанина не задирав. Якщо ні - пришийте самі, зробивши їх з широкої гумки. Навіть якщо ви одягаєте штани не поверх взуття, а всередину, штрипки будуть утримуватися за ступню. Ще одна важлива вимога до штанів - непромокаемость.
    Взуття (для самих-самих маленьких - пінетки) - легка, зручної форми, бажано з натуральних матеріалів: бавовняні або вовняні.

І ще кілька порад:

    білизна з приданого малюка не повинно бути жорстким, має добре вбирати вологу (для цього добре підійде бавовняна тканина, яка до того ж добре стирається і пропускає повітря, наприклад, стара простирадло);
    разом з тим вибирайте міцну тканину і нитки - прати доведеться часто;
    ні в якому разі не пришивайте тасьми, ажурні стрічки, не використовуйте линяють матеріал. Пам'ятайте! У дітей досить чутлива шкіра, не варто викликати алергії і подразнень на шкірі в ранньому віці;
    при обробці одежинки для вашого новонародженого намагайтеся використовувати оверлок або робіть обметування країв вручну, тоді шов буде більш м'яким;
    не поспішайте класти малюкові подушку, її цілком замінить складена вчетверо пелюшка - її легше стирати, а наволочка вам знадобиться пізніше, та й у цьому випадку подушка буде плоскою і маленькою, ні в якому разі ні пухової, ні пір'яний щоб уникнути алергії;
    не шийте багато шапочок, сорочечок, малюк досить швидко росте і незабаром знадобляться речі більшого розміру. По 2-3 штуки буде цілком достатньо; почніть одягати малюкові сорочечки раніше. Це допоможе уникнути потнічкі під руками у малюка.

Підгузки


Вбираючі підгузники, як атрибут приданого малюка, міцно увійшли в життя сучасних дітей. Серед батьків і педіатрів існують різні думки про користь і шкоду підгузків. Вбираючі підгузники допомагають економити час і сили мами. Однак, не відчуваючи вогкості, малюки не відчувають дискомфорту, а тому їх складніше навчити довільному контролю за сечовипусканням і дефекацією. Осмислення необхідності користуватися горщиком з'явиться до двох років. Часто обговорюється і тема перегрівання дітей у підгузниках, що може особливо несприятливо позначитися на хлопчиків. Вирішення цього питання досить просте: треба регулярно міняти підгузки і влаштовувати дитині повітряні ванни.

Підгузник повинен максимально повторювати форму тіла малюка. Краще всього використовувати підгузники з багаторазовими застібками, що дозволяють коректувати індивідуальний розмір. Радимо вибирати підгузники анатомічної форми. Краще користуватися «дихаючими» підгузниками, мікропори яких пропускають повітря до шкіри дитини і забезпечують проходження водяної пари назовні. При цьому виділення надійно блокуються всередині, не потрапляючи на дитячу шкіру, завдяки абсорбенту, який перетворює їх в гель. Абсорбент здатний утримувати і рідкий кал.

Як обрати ідеальний підгузок? Сучасний ринок підгузників великий. Поспостерігайте за станом шкіри вашої дитини, малюк сам вибере те, що йому краще підходить. Міняти підгузники і сповивати дитину краще на спеціальному матрацику з високими краями, які не дозволять йому впасти. Пеленальний столик повинен бути високим і зручним для мами.

Ліжечко

Ліжечко - найважливіша частина приданого малюка. Перш за все, потрібно подумати про пристрій спального місця для немовляти. Вибір запропонованих дитячих ліжечок досить широкий, від досить дорогих і красивих французьких чи італійських до простих і доступних вітчизняних. Досить зручні ліжечка зі знімним бортом, які можна присунути до батьківського ліжка, забезпечивши спільний сон. Полог для ліжечка виглядає досить привабливо, але функціональність його викликає великі сумніви. Якщо малюк трохи підросте і почне підніматися на карачки, а потім і вставати - полог доведеться зняти, щоб дитина його не перекинув на себе. Тому покупка полога або «комплекту у ліжечко» не є необхідною.

А от м'які «борту», ​​прив'язується по периметру ліжечка, вам знадобляться неодмінно - вони захищають новонародженого від протягів, а трохи пізніше - від ударів об прути при повзанні.
Дитячий стільчик

Дитячий стільчик і столик є дуже важливими складовими приданого малюка, вони просто незамінні, якщо малюк починає сидіти самостійно. До цього моменту саджати новонародженого на дитячий стільчик не рекомендується. Що стосується моделей, то і тут є варіанти. Однак я б не радила спокушатися дешевизною і набувати дерев'яний вітчизняний стілець. Він дуже нестійкий, та й незручний. Краще витратитися на хороший імпортний, який має можливість трансформуватися в різні положення по висоті, регулювати положення столика, нахил підставки під ніжки, і завдяки клейончатій основі легко миється. Остання обставина дуже актуально, якщо дитина вчиться самостійно орудувати ложкою.

Коляска


Другий великою покупкою з приданого малюка є коляска. Тут можливі варіанти. Можна купити окремо коляску для новонароджених, яка використовується приблизно місяців до п'яти-шести, а потім придбати велику прогулянкову коляску. Можна вибрати суміщений варіант, що складається з двох кошиків (лежачою і сидячою), що встановлюються на один і той же підставу (колеса). Є і третій варіант - коляска-трансформер, що дозволяє підняти спинку і перетворити лежачу люльку в сидячу.

Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Перший дозволяє найбільшу свободу вибору, але є найбільш високостоящую. До того ж досить скоро у вас постане питання: куди подіти першу коляску, з якої дитина вже виросла. Останній варіант є найбільш економічним, але вимагає найбільшого компромісу: прогулянкова коляска виявиться досить високою, і дитина не зможе самостійно в неї залізти. Зате ви можете легко змінювати нахил спинки залежно від того, спить малюк або не спить. Другий варіант являє собою середнє рішення. При покупці бажано звертати увагу на деякі загальні моменти. У коляски, особливо купується на зиму, повинні бути великі колеса, які забезпечують кращу прохідність. Бажано наявність широкої сітки для сумок - більшість покупок робиться саме під час прогулянки. Якщо ви з чоловіком сильно відрізняєтеся по зростанню, вам стане в нагоді регульована ручка. Якщо ви збираєтеся робити поїздки на автомобілі, подбайте, щоб коляска легко розбиралася і вміщувалася в багажнику. Ну і, звичайно, бажано, щоб вона була досить легкою. Це має значення, якщо ви без допомоги чоловіка упаковуєте її в автомобіль або намагаєтеся видертися по сходах.

Поліетиленова накидка на коляску - це справа смаку. Зазвичай в сильний дощ мами не виходять гуляти хоча б тому, що навіть при наявності накидки необхідно тримати над собою парасольку, а управління коляскою, як правило, вимагає свободи обох рук. Однак навесні або восени, при дрібний дощ, така накидка може стати в нагоді. Правда, навряд чи ви скористаєтеся їй більше, ніж 2-3 рази.

Автомобільне крісло


Наступний момент приданого малюка - автомобільне крісло. На перших порах замість нього можна використовувати люльку від коляски, за умови, що вона пристосована для кріплення штатними автомобільними ременями безпеки. Якщо малюк підросте і стане рухливий, без крісла Вам буде просто не обійтися. Деякі крісла мають можливість «рости» разом з малюком. Інші призначені тільки для новонароджених у визначеному ваговому інтервалі. Крісельця-переноски для новонароджених можна використовувати не тільки в автомобілі, але і вдома, в гостях, в супермаркеті та інших місцях. Можна заощадити гроші, купивши автокрісло-перенесення, сумісний з коляскою того ж виробника.

При покупці крісла обов'язково приміряйте його в ваш автомобіль (деякі моделі годяться не для всіх марок). Надзвичайно важливо стійко закріпити крісло перед початком руху.

Ванночка


У перші півроку вам стане в нагоді дитяча ванночка, тому їй також необхідно включити в список покупок приданого малюка. Поки дитина ще маленький, його доводиться підтримувати при купанні, тому відразу користуватися великою ванною буде утомливо для вашої спини. Пізніше маля навчиться сидіти, і ви зможете купати його у великій ванні.

Сидіння для ванночки не є необхідними, але деяким мамам можуть здатися зручними: новонародженого не доведеться підтримувати під час купання.

Манеж

Манеж можна використовувати вже з 2-3-х місячного віку. До цього часу малюк досить жваво повзає на спині, відштовхуючись ногами від твердої поверхні. Перебувати весь час у ліжечку йому нудно, і манеж дає можливість нових вражень. Крім того, манеж можна поставити, наприклад, на кухні, і дитина зможе спостерігати за мамою, а вона буде спокійна за нього. Якщо дно манежу обтягнуте клейонкою, то в теплу пору новонародженого можна класти на одну пелюшку голяка, що вельми сприятливо позначається на стані його шкіри.

Приблизно до 6-ти місяців, якщо малюк починає по-справжньому повзати, манеж слід використовувати все рідше, поступово переводячи новонародженого на підлогу. Адже простір манежу дуже обмежено, та й цілей для дослідження в ньому небагато. Але не турбуйтеся - манеж вам ще знадобиться: при виїздах на дачу або в гості з ночівлею його з успіхом можна використовувати як ліжечка. Звичайно, це відноситься до невеликого складному манежу, який легко вміщається в багажнику автомобіля.
Категория: Мой малыш | Просмотров: 994 | Добавил: bebezp | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Четверг
16.05.2024
22:22
Календарь новостей
«  Октябрь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Разделы новостей
Красота женщины [7]
Мода [4]
Здоровье [12]
Диета [5]
Женщина и мужчина [8]
Для мамы [4]
Мой малыш [2]
Звезды и знаменитости [6]
Интересное в мире [2]
Путешествия [6]
Растения [6]
Приятного аппетита [9]
Музыка [1]
Видео [5]
Рисунки и фотообои [2]
Софт [1]
Игры [1]
Книги [1]
Разное [17]
Полезные советы [4]
Форма входа
Приветствую Вас Гость!
Логин:
Пароль:
Рекомендуем

Рекомендуем



Copyright MyCorp © 2024